Książka

dr Kuba odchudza

Image

Jeśli mozolnie walczysz z nadwagą i wciąż nie widzisz mety, spędzasz długie godziny na siłowni, stosujesz restrykcyjne diety, chwytasz się niestandardowych rozwiązań, a waga wciąż ani drgnie, ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli prześladuje Cię efekt jojo i czujesz się zmęczony i zdemotywowany do dalszych prób uzyskania wymarzonej sylwetki – również powinieneś ją przeczytać!

W leczeniu nadwagi i otyłości najważniejszą rzeczą jest zrozumienie przyczyn takiego stanu rzeczy. Jak to zwykle bywa, nie wystarczy leczyć objawów, aby pozbyć się problemu. W tej książce jestem Twoim przewodnikiem po świecie hormonów odpowiedzialnych za apetyt, poczucie sytości, metabolizm, tycie i odkładanie tkanki tłuszczowej.

Ta książka to recepta na Twój indywidualny sukces. Zawiera szczegółowy opis mojego programu hormonalno-metabolicznego. Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań, z którymi przychodzą do mnie moi pacjenci. Dowiesz się m.in.:

  • dlaczego warto stosować post przerywany
  • kiedy aktywność fizyczna może szkodzić
  • kiedy kaloria nie jest równa kalorii
  • czy w gubieniu zbędnych kilogramów mogą pomagać leki
  • jaką rolę w odchudzaniu pełni sen i stres
  • dlaczego warto stosować post przerywany

Oprócz praktycznych porad poradnik zawiera zestawy ćwiczeń oraz smaczne i zdrowe przepisy, które na zawsze odmienią Twój styl życia. Nie na chwile, ale na zawsze.

dr Kuba

Zdrowa i szczupła sylwetka

dr Kuba podpowiada

ABC odchudzania

video porady